BEYAZ EŞYA VE KÜÇÜK EV ALETLERİ

Beyaz Eşya, küçük ev aletleri ve züccaciye ürünlerinin satışını sağlıyoruz.

KLİMA SERVİSİ

VRF, Split Klimaların bakım, onarım, servis ve projelendirme hizmetlerini sağlıyoruz.

GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİ

Açılır – kapanır – sabit pergola tente, teras – balkon kapama, ve diğer tüm gölgelendirme sistemleri Albayrak Mühendislik güvencesi ile hizmetinizde.

ALBAYRAK MÜHENDİSLİK

Albayrak Mühendislik beyaz eşya ve küçük ev aletleri, gölgelendirme sistemleri ve klima servisi alanlarında hizmet sunan bir şirkettir.

Albayrak mühendislik uzun yıllar boyunca beyaz eşya ve küçük ev aletleri satış hizmetini sağlamıştır. Sizlere son teknoloji cihazları üstün kalite ve hizmet anlayışıyla en uygun imkanlarla sağlamaya devam ediyoruz.

Yeni nesil mekanlarda 4 mevsim konfor, ergonomi ve estetik sağlayan pergole tente, asma germe sistemleri,branda, şemsiye imalat uygulama ve montajı yapan Albayrak Mühendislik, uzman kadrosuyla üstün kalite üretim anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Albayrak Pergole, Tente sistemleri, branda ve çadır uygulamalarımız ticari alanlar (kafe, restaurant vb.), villa konut ve evler, sosyal alanlarda kullanılmakta olup uygulama alanlarınıza özel tasarım ürünler yapılmaktadır.

VRF Klima, Split Klima büyük – küçük ölçekli ısıtma – soğutma iklimlendirme sistemlerinin kurulumunu, bakımını ve servis hizmetini alanında uzman yetkili personelimiz ile sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan,  sunduğu çeşitli hizmet ve ürün gruplarıyla toplam bir hizmet anlayışı sağlayan Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.